Rapport qualité -prix
7,0
20-11-2009
Wij zijn geweest in de eerste week van november. Spijtig genoeg was het niet zo een mooi weer. Er waren ook maar heel weinig gasten op het park. Het park sloot trouwens vanaf vrijdag 6 november. Vervelende bijkomstigheid was dat het zwembad op vrijdag al gesloten was. Ook de rodelbaan en stoeltjeslift waren gesloten.
Wij hadden huisje nr 14. Mooi gelegen. De huisjes met nr 80 tot 100 zijn inderdaad niet zo goed gelegen; onderin aan de bosrand. We hebben ook één keer op het park gegeten; het was wel lekker, maar in Saarburg kan je goedkoper eten.
Het zwembad is wel leuk, met enkele attracties.
Rapport qualité -prix
10,0
14-6-2009
Wij gingen met onze 2 kids 4 dagen naar Saarburg. Zeer leuk park, zeer kindvriendelijk, proper warm binnenbad, mooie speeltuin, kabelbaan en rodelbaan op 10 minuutjes stappen. Het zeer gezellige dorpje ligt beneden (met kabelbaan of auto te bereiken). Indrukwekkende waterval te zien daar! Kortom een aanrader voor zowel korte als lange vakantie.
Rapport qualité -prix
9,0
14-8-2009
Met de kinderen een week een huisje gehuurd. Is echt heel goed meegevallen. Heel mooie ligging. Saarburg is een echte aanrader. Van hieruit heeft men een goede start om ook andere stadjes in de omgeving te bezoeken. Trier en Idar Oberstein zijn echte aanraders.
Rapport qualité -prix
9,0
1-12-2008
Vorig jaar een hele toffe vakantie gehad. Een gezellig park met binnenzwembad toffe animatie voor de kinderen, vriendelijk ook nederlandstalig personeel aan receptie. Wij hadden een 4 persoons (4M) bungalow praktisch en netjes. Zalig bubbelbad en ook handig een wasmachine. Alles bij de hand van keukengerief.
Het park ligt in de hoogte en je hebt een prachtig zicht op het stadje Saarburg. Zeker ook de moeite om te bezoeken, gezellige restaurantjes aan de waterval, enkele winkels en vooral ook 2 supermarkten waarvan 1 juist aan de voet van de berg om naar het park te rijden. Superpraktisch om je boodschappen te halen. Ook het park zelf heeft een supermarktje met vanalles en vooral iedere dag vers brood e.d. Veel in de omgeving, zoals wandelroutes, boottocht, een rondrit op het treintje dat door de stad rijd. Ook in Saarburg zelf een binnen en openlucht zwembad. Verschillende wijnproeverijen en nog veel meer. Een mooie vakantie aan over gehouden. Al 14 dagen geboekt voor juli 2009